Decoupage na jesienne wieczory…

Doniczka, wykonawca Teresa Bilnik

Doniczka, wykonawca Teresa Bilnik

Gdy kolejny wieczór mija Ci nudno z pilotem w ręce, a program TV usypia raczej niż bawi nie wnosząc nic nowego do twego życia… pomyśl o czymś co sprawi, że się uśmiechniesz, odżyjesz, a twórcze pomysły będą sypać się jak z rękawa…
Zwykły decoupage, czyli zdobienie przedmiotów techniką serwetkową sprawi, że dasz życie starym rzeczom, rozwiniesz swe poczucie estetyki – słowem wspaniale spędzisz wolny czas wyczarowując własnymi dłońmi magię codzienności.
Możesz wykonać prezenty dla najbliższych… ozdobić swe otoczenie, ba nawet zrobić dla siebie modną biżuterię. Możliwości jest bardzo wiele –wystarczy tylko skorzystać z zajęć w Twórczej Akademii Kobiet.
Na zajęciach otrzymasz wszystko co potrzebne-materiały, opiekę merytoryczną i świetny nastrój wśród pań pasjonatek. Prowadzi bardzo doświadczona osoba (4 letnie kursy i mnóstwo praktyki), mgr Bożena Lesiak.

Przełącznik języka
Sklepik
Polecam moją książkę
rady-dla-urody.jpg
Warsztaty inspirowane książką

Warsztaty inspirowane ksiażką ,,Ogród wyobraźni hrabiny von Arnim”

Niezwykłe spotkanie, które zabierze Panie w świat literatury pachnący różami i leśnymi duktami… zaproszenie do pałacu Elizabeth, angielskiej pisarki zamieszkałej na przełomie XIX/XX w w pałacu pod Szczecinem, która z pasją i miłością tworzyła swój ogród.

Więcej...

Mój mini poradnik
rady-dla-urody.jpg
Tworcza Akademia Kobiet TAK Kraków