słoiczki warsztat

Zapraszam na oryginalne, wg autorskiego programu

* ziołowe warsztaty kosmetyki naturalnej

oraz

* ziołowe warsztaty zdrowego stylu życia-na mini-farmie ziół niedaleko Krakowa

Niedawne (lipcowe)warsztaty na farmie!

 

Zapraszam koła koleżeńskie, przyjaciółki…to także świetna forma  prezentu – bon na warsztat np. z okazji wieczoru panieńskiego!

Małe grupy 5-6 pań albo większe nawet do 15  – możliwe są też  sesje indywidualne !

Dobierz odpowiednie  kosmetyki prosto  z natury dla swej cery,zrób sobie je i zabierz do domu!

A także –  dowiedz się jak wspomagać zdrowie i witalność-siłą przyrody

ZADZWON! ZAPISZ SIE !

Terminy do ustalenia  – proszę o tel. 663770036

 

 

Już gdy kroczysz letnią łąką – ogarniają Cię ożywcze ziołowe wonie, czujesz jak letni wietrzyk owiewa Ci twarz, niemal każdym muśnięciem rewitalizując ją i ożywiając – patrzysz na barwy polnych kwiatów, a oczy się rozjaśniają –wyciągasz się wygodnie na trawie a wzrok chciwie chłonie błękit. Czy to nie najwspanialszy gabinet kosmetyczny? A co się stanie gdy te wonie, rośliny i smaki posłużą –bliżej bliżej twej skórze – bo w różnych prostych, naturalnych specyfikach, które zrobisz sama…

Wokół nas morze kremów, toników, maseczek w coraz piękniejszych opakowaniach, kształtach i kolorach – pogoń za młodością w słoiczku – tubie – pudełku przybiera  czasem groteskowe formy… Im więcej wytworów chemii kosmetyczne, tym więcej alergii, a młodość jakoś odpływa nieubłaganie… A przecież – zawsze można sięgnąć do natury – łąki, lasy tyle ofiarowują – oczywiście dla wtajemniczonych. Łagodne, bezpieczne kosmetyko -leki dla naszej skóry sporządzać możemy same. I będą to nie tylko maści i mikstury do użytku zewnętrznego, warto dowiedzieć się co pić dla urody i zdrowia jakie ziółka i soki…

Na warsztatach można będzie zapoznać się z teorią i praktyką domowej,ziołowej kosmetyki, będzie szansa także nauczyć się rozpoznawać rodzaje cer, aby wiedzieć co dla mnie jest dobre – a co mi nie służy.

Nauczymy się elementów codziennego naturalnego makijażu – np. jak maskować upływ czasu, jak rozświetlić cerę i ująć lat  za pomoca naturalnych specyfików(pudry mineralne).

Kiedy patrzę, np. na uśmiechnięte kwiatki nagietków i ich pomarańczowa barwa rozświetla ogród nawet w deszczowy dzień, myślę sobie – ile mocy tkwi w tych małych płatkach – zwłaszcza dla nas kobiet… Dr Górnicka zawsze zaleca na przekwitanie picie nalewki z płatków tego kwiatuszka…

Poznasz także cud oleju rycynowego czy żywokostowego– w kosmetyce – nie, nie namawiam Cię do jego picia – wystarczy, że zobaczysz efekty na skórze…Ale najwazniejsza bedzie zapewne rewolucja w pielęgnacji  twej skóry-naturalnymi olejami i ziołowymi miksturami.

Czas trwania: 2,5 godz. wykład,zajęcia + materiały- koszty  do ustalenia -w zależnosci od ilosci osób i miejsca (dojazd)

Z naszych usług skorzystały już takie firmy jak: OPEL,BASF,Agencja Defacto,Fundacja Zielony Horyzont, Stowarzyszenie Twórczych Kobiet ,,Talent i Pasja”

Prowadzenie:  Małgorzata Piera

Założycielka Twórczej Akademii Kobiet– filolog polski z wykształcenia ( UJ), pracownik instytucji kultury, absolwentka profesjonalnego kursu kosmetycznego ASP ,,The Beauty and Wellness School” w Krakowie, ukończyła studia podyplomowe w Katedrze Roślin Leczniczych  na  SGGW w Warszawie oraz kurs dieteyka w kosmetologii. Pasjonatka kosmetyki naturalnej, roślin leczniczych, zdrowego stylu życia,której wieloletnie  zainteresowania ziołami dla urody zaowocowały licznymi, sprawdzonymi sposobami jej doskonalenia.

Od kilku lat prowadzi w całej Polsce warsztaty kosmetyki naturalnej -organizowane przez firmy i osoby prywatne.

Zaprojektowała własną  mini-farmę ziół z sukcesywnie rozwijającym się  herbarium roślin kosmetycznych,które można także podziwiać na miejscu w postaci różnych  produktów z nich wytwarzanych – w,, chatce zielarki”.