słoiczki warsztat

Chatka zielarki

Zapraszam na oryginalne, wg autorskiego programu

* ziołowe warsztaty kosmetyki naturalnej

„Magia i siła ziół dla twego zdrowia i urody”

zrób: kremy-mazidła-olejki czy toniki

,,Eko-sprzątanie czyli czysty dom bez chemii syntetycznej –  Z kajecika prababci…”

A także –  Jedyny taki warsztat zielarski  dla panów 

,,Po męsku… naturalnie!” czyli moc i witalność dzięki roślinom

Inne przykładowe warsztaty:

– Olejkowy zawrót głowy – czyli cud młodej skóry zaklęty w mocy organicznych olejów

– Naturalne Spa w twej łazience – krok po kroku.

W sezonie (V-IX) zapraszam – na mini-farmę ziół niedaleko Krakowa

Niedawne warsztaty na farmie! NIEPOWTARZALNY wieczór panieński!

Olejki w ręcznie zdobionych słoiczkach

Zapraszam koła koleżeńskie, przyjaciółki…to także świetna forma  prezentu – bonu na warsztat np. z okazji wieczoru panieńskiego, urodzin, imienin czy po prostu aby spotkać się w niecodziennej atmosferze i aktywności!

Małe grupy 6 – 10 pań albo większe nawet do 40 osób  – możliwe są też sesje indywidualne !

Dobierz odpowiednie  kosmetyki prosto  z natury dla swej cery, zrób  je i zabierz do domu!

A także –  dowiedz się jak wspomagać zdrowie i witalność-siłą przyrody.

ZADZWON! 

Terminy i cena  do ustalenia  – proszę o tel. 663770036

Czas trwania: ok. 2,5 godz. wykład,zajęcia + materiały- koszty  do ustalenia -w zależności od ilości osób i miejsca (dojazd).

Z naszych usług skorzystały już takie firmy jak: OPEL,BASF,Agencja Defacto,Fundacja Zielony Horyzont, Stowarzyszenie Twórczych Kobiet ,,Talent i Pasja”,firma Philip Morris.

Prowadzenie:  Małgorzata Piera

Założycielka Twórczej Akademii Kobiet– filolog polski z wykształcenia ( UJ), pracownik instytucji kultury, absolwentka profesjonalnego kursu kosmetycznego ASP ,,The Beauty and Wellness School” w Krakowie, ukończyła studia podyplomowe w Katedrze Roślin Leczniczych  na  SGGW w Warszawie oraz kurs dietetyka w kosmetologii. Pasjonatka kosmetyki naturalnej, roślin leczniczych, zdrowego stylu życia,której wieloletnie  zainteresowania ziołami dla urody zaowocowały licznymi, sprawdzonymi sposobami jej doskonalenia.

Już gdy kroczysz letnią łąką – ogarniają Cię ożywcze ziołowe wonie, czujesz jak letni wietrzyk owiewa Ci twarz, niemal każdym muśnięciem rewitalizując ją i ożywiając – patrzysz na barwy polnych kwiatów, a oczy się rozjaśniają –wyciągasz się wygodnie na trawie a wzrok chciwie chłonie błękit. Czy to nie najwspanialszy gabinet kosmetyczny? A co się stanie gdy te wonie, rośliny i smaki posłużą –bliżej bliżej twej skórze – bo w różnych prostych, naturalnych specyfikach, które zrobisz sama…

Wokół nas morze kremów, toników, maseczek w coraz piękniejszych opakowaniach, kształtach i kolorach – pogoń za młodością w słoiczku – tubie – pudełku przybiera  czasem groteskowe formy… Im więcej wytworów chemii kosmetyczne, tym więcej alergii, a młodość jakoś odpływa nieubłaganie… A przecież – zawsze można sięgnąć do natury – łąki, lasy tyle ofiarowują – oczywiście dla wtajemniczonych. Łagodne, bezpieczne kosmetyko -leki dla naszej skóry sporządzać możemy same. I będą to nie tylko maści i mikstury do użytku zewnętrznego, warto dowiedzieć się co pić dla urody i zdrowia jakie ziółka i soki…

Na warsztatach można będzie zapoznać się z teorią i praktyką domowej,ziołowej kosmetyki, będzie szansa także nauczyć się rozpoznawać rodzaje cer, aby wiedzieć co dla mnie jest dobre – a co mi nie służy.

Kiedy patrzę, np. na uśmiechnięte kwiatki nagietków -ich pomarańczowa barwa rozświetla ogród nawet w deszczowy dzień- myślę sobie – ile mocy tkwi w tych małych płatkach – zwłaszcza dla nas kobiet… Dr Górnicka zawsze zalecała np. na przekwitanie picie nalewki z płatków tego kwiatuszka.

.